Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama

SHAGGY HALI YIKAMA, SHAGGY HALI YIKAMA FABRİKASI, SHAGGY HALI YIKAMA FABRİKALARI

Evlerimizi daha şık ve güzel yapmak için halı seçimleri oldukça önemli. Son moda shaggy halılar şık ve kullanışlı ama evimizdeki imkânlarla da temizlemesi bir hayli zor. Gösterişli ve uzun tüyleri olması güzel ama içine yerleşen toz ve kirden kurtulmak kolay olmuyor. Düzenli süpürme işlemi ve silkme yöntemi halıyı tam temizleyemez. Halı üzerinde biriken havların ve dibine çökmüş tozların profesyonel makinelerle temizlenmesi şarttır. Düzenli temizlik yapılmaması halinde bakteri üretimi ve alerjen konusunda sorun oluşturabiliyor. Bu nedenle profesyonel ellerde iyi bir temizlenme işleminden geçmesi sağlığınız açısından da gerekmektedir. Bizim sizlere sunacağımız hizmetle bu sorun ortadan kalkacak halılarınız mis gibi olacaktır.

Shaggy halınızı tamamıyla el değmeden robot bilgisayarlar sistemiyle temizlemekteyiz. Halınızın öncelikle tozu alınarak, sonrasında bitkisel halı şampuanlarıyla fırçalama yapılarak yıkanır. Hiçbir kalıntı kalmayacak şekilde durulanır.  Malzemesine uygun koşullarda kurutulur. Vakumlama işlemiyle derinlere nüfuz etmiş tozlardan arındırılır. Ve doğru paketleme işlemi yapılarak teslim edilir. Fabrikamızda temizlenen her halı ipliği, dokunma şekli, boyası gibi faktörler göz önüne alınarak yıkanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağlıklı temizlik önceliğimizdir. Profesyonel ekimiz ve son teknolojiye uygun halı yıkama makinelerimizle istenilen sonucu elde edeceğimize güvenimiz tamdır.

Halılarınızı bu işin profesyoneli ve bu sektörde tecrübe sahibi firmalar tarafından yıkanması önemlidir. Yanlış ya da tecrübesiz kişiler tarafından, bu işlemler doğru koşullarda ve makinelerle yapılmazsa halınıza zarar verebileceği gibi tam anlamıyla da bir temizlik sağlanamaz.  Sizde problem yaşamadan, tereddütsüz ve sorunsuz bir halı yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız ve halınızı teslim ettiğinizden daha temiz olmasını istiyorsanız, halınızı yıkatmak için doğru adrestesiniz. Shaggy halı yıkama koşullarına uygun bir şekilde halı yıkama fabrikamızda temizlenir.

Firmamıza telefon veya internet üzerinden sipariş formu doldurarak, temizlenmesini istediğiniz halılar istenilen tarihte adresinizden alınarak sipariş makbuzuyla teslim alınır. Temizleme işlemi tamamlanan halılar istenilen tarihte teslim edilerek ücret kapıda ödenir.

Halınızın sağlıklı şartlarda temizlenmesi, uygun ekipmanlarla doğru işlemler yapılması, hizmet kalitesi için bizi tercih etmekle yanılmadığınızı görebilirsiniz.

Shaggy halı yıkama hijyen kurallarını hiçe saçmadan kullanılmasının sonucu kötüdür. Shaggy halılar bazı yıkama fabrika hatalarının sonucunda oluşan kirler ile vakitinizi harcarsınız. Fakat bu sorunu Halı yıkamacı  fabrikalarında görme şansını müşterilerimize sunmuyoruz.

Shaggy halılarınızı özel firmamızda yıkadığımız için hiçbir leke, kir ve benzeri hatalar göremezsiniz. Bu halıların hasar almamasının sebebi tamamı robot bilgisayarlar tarafından insan eli değmeden yapılmasıdır.

Bu halıların hav boyları 3 cm ile cm 5 arasında değişmektedir. Shaggy halı dogru yıkanmadığın da oluşacak kir ve mikroplar sizi zamanla hasta edebilir. Hasta olmak istemiyorsanız Halı yıkamacı  size doktor gibi gelecektir.